Легкові причепи Львів - СПЕЦТЕХНІКА LVIV © | Японські міні трактора | agrotraktor.com.ua/ua

Traktor Kubota
Iseki_logo
Mitsubishi_logo
Shibaura_logo
Hinomoto_logo
miniraktor shibaura
spectehnika_logo
Yanmar_logo
Kubota_logo
header
Перейти до контакту

Легкові причепи Львів

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ / АВТОПРИЧІПИ
 Українська
Причіп до легкового автомобіля
Наша компанія «agrotraktor.com.ua» вже більше десяти років займається продажем причепів, а також тентів, коліс, та дуг до автомобільного причепа у Львові.
Оцинкований причіп до легкового автомобіля
Матеріали для виготовлення автомобільного причепа
Особливістю при виготовленні причепа до легкового автомобіля - встановлення підсилених двохрядних підшипників ступиці. Борта та підлога виготовлені з автомобільної вологостійкої фанери, товщина бортів: 6 мм, підлоги: 9 мм, відкривається передній і задній борт. Трикутне дишло (профільна труба 40 х 60 х 2.5), а також міцні борти в рамці виготовлені з прямокутної труби (25 х 15 х 1.5). Конструкції автомобільного причепа оцинковують способом гарячого цинкування і фарбуються методом порошкового фарбування - метод отримання полімерних покриттів з високими захисними і декоративними властивостями, що істотно збільшує термін служби виробу. Ресора: AL-KO 4 листів. Амортизатор ВАЗ 2106.
Причіп до легкового автомобіля
Купити якісний автомобільний причеп в Україні
Вибрати та купити причеп до легкового авто, Ви можете завітавши на наш торговий майданчик  за адресою Україна, м. Львів, вул. Зелена 416 або зателефонувавши до нашого менеджера Юрія за номером 067 312 03 60. Повний комплект документів, а також всі необхідні документи для реєстрації в МРЕВ від офіційного виробника.
Назад до змісту