Автомобільні причепи Львів - СПЕЦТЕХНІКА LVIV © | Японські міні трактора | agrotraktor.com.ua/ua

Traktor Kubota
Iseki_logo
Mitsubishi_logo
Shibaura_logo
Hinomoto_logo
miniraktor shibaura
spectehnika_logo
Yanmar_logo
Kubota_logo
header
Перейти до контакту

Автомобільні причепи Львів

Category > PRYCHIPY
 Українська
Наша компанія займається продажем автомобільних причепів вже більше 10 років. Хочемо дати відповіді на основні питання які виникають від наших покупців при виборі автомобільного причепа.
Ціна:
Звичайно кожного покупця цікавить ціна автомобільного причепа?
- Багато виробників пропонували нам співпраццю, але ми пішли по формулі ціна+якість;
- Представлені в нас причіпи по цінам заводу виробника.
Автомобільні Причепи
Вантажопідйомність:
-Представлені наші причепи підходять до водйського посвідчення категорії B;
-Скільки можна нагрузити на причеп? Більшість наших причепів розраховані на повну массу 750 кг, звичайно виробничі випробування підтвердили можливість ще більшого навантаження на причеп. Для кращої ефективності в роботі причепа при максимальному навантаженні ми продаємо причіпи з двох рядним підшипником ступиці, ціна питання всього лиш додаткових 200 грн, але наші причепи прослужать довше;
- згідно правил дорожнього руху вантажопідємність вираховується за формулою - повна масса автомобіля поділити на 2 плюс 70 кг.
  Памятайте що навантаження на колеса, а в данних причепах використовується ступиця Ваз 2108 (4 х 98 мм) та колеса радіусами R13 = 550 кг,  а ще половина покупців використовують Б/У колеса які не витримають і цієї ваги.
Автомобільні Причепи
Ресора автомобільного причепа:
   Як правило українські виробники пречепів використовують німецькі ресори AL-KO або від автомобіля Волга, в прецесі продаж наші покупці більше вибирають ресори AL-KO. Характеристики ресорів AL-KO:
- вони є коротші, довжина їхня складає 780 мм;
- ширина 45 мм;
- товщина листа 6 мм;
- порівняно невелика вага 8 кг.
   На наших причепах встановлюється 4-листова ресора, рекомендоване навантаження до 450 кг на одну ресору. Встановлена функція самоамортизації.
Товщина металу та якість фарбування:
- Металічні причепи використовують товщину листа 1 мм ± 0.3 мм
- У фанерних причепів борта та підлога виготовлені з автомобільної вологостійкої фанери, товщина бортів: 6 мм, підлоги: 9 мм
- Дишло А-подібної форми (профільна труба 40 х 60 х 2.5), а також міцні борти в рамці виготовлені з прямокутної труби (25 х 15 х 1.5)
- Причіпи які в нас в наявності мають порошкове фарбування
   Багато виробників причіпів з металу заради здешевлення покривають простою фарбою, без грунтування та обезжирення поверхні, ми пропонуємо причепи в яких використовується порошкове фарбування. При нанесені порошкової фарби метал дробострується на спеціальній машині що дає кращий зовнішній вигляд та збереження від корозії. Звичайно дорожчий і найкращий варіант це оцинковане покриття.
Розміри автомобільного причепа:
  Найбільш розповсюджені моделі автомобільних причепів розміром: довжина 2 м, ширина 1.20 м, якщо Вам потрібно перевозити гіпсокартон або листи металу вибирайте причепи шириною 1.30 м. Пам'ятайте що всі причепи мають відкидні задні а деякі моделі і передні борти що дає змогу перевезти більш довші предмети.
Постановка на облік:
    Даємо повний пекет документів для постановки причепа в МРЕО і запамятайте нові причепи огляду не підлягають, тому везти причеп в орган реєстрації не потрібно.
Назад до змісту